УБВісті виходять з червня 1998


УБВести излизат от юни 1998

КОГО УКРАЇНА ВИДАЛА РОСІЇ: СПИСОК БАНДИТІВ, ЗРАДНИКІВ ТА ШПИГУНІВ
Київ, 07 вересня 2019.- Кого ж ми видали Москві? Ось повний список:
1. Володимир Цемах, учасник знищення "Боїнга" МН-17 17 липня 2014-го року, і нападу на бійців 30-ї механізованої бригади 6 серпня 2014-го року, в результаті чого загинуло 302 людини.
2. Кирило Вишинський – російський пропагандист, у нього подвійне громадянство РФ і України.
3. Олександр Саттаров – ексспівробітник "Беркута", учасник агресії РФ в Криму. Затримано СБУ в грудні 2017 го року в Дніпрі, після повернення в Україну.
4. Віктор Агєєв – російський військовослужбовець, спецназ ГРУ ГШ ЗС РФ, снайпер, за документами прикриття значився "добровольцем" 4-ї мотострілецької бригади окупаційного корпусу ВС РФ, узятий в полон в бою воїнами 93-ї механізованої бригади у села Жолобок 24 червня 2017 року.
5. Ігор Кімаковський. Росіянин, агент ФСБ. Про його затримання повідомила СБУ ще в червні 2015 року. За їхніми даними, спіймали Кімаковського у селищі Березове Донецької області. У СБУ зазначили, що він налагодив зв’язки із бойовиками "ДНР" та передав їм інформацію про дислокацію та переміщення українських військ.
6. Сергєй Єгоров, російський найманець, узятий в полон в бою під Новомиколаєвкою 14 квітня 2017 року
7. Олександр Баранов – колишній український військовий з Криму, перейшов на службу до окупантів і отримав громадянство РФ, затриманий СБУ – виманили на український пропускний пункт, куди він приїхав заради отримання українських документів.
8. Максим Одинцов – колишній український військовий, прапорщик, фігурант справи про "кримських дезертирів".
9. Алєксєй Сєдіков – росіянин, лейтенант запасу ЗС РФ, воював на боці бойовиків "ЛНР".
Олександр Валехідіс – затриманий СБУ за шпигунство у Львові.
10. Аркадій Жидкіх – росіянин, найманець бригади "Восток", в Україну приїхав, ховаючись від розшуку в РФ у кримінальних злочинів. Їхати на обмін не хотів, побоюючись ув'язнення в Росії.
11. Андрій Васьковський – українець, ексспівробітник СБУ.
12. Ольга Коваліс та Павло Черних – подружня пара росіян Коваліс-Черних затримані за шпигунство на півдні України.
13. Євгеній Мєфьодов – росіянин, який переїхав в Україну в 2013-му році і взяв участь в організації зіткнень в Одесі 2 травня 2014 року, що призвело до загибелі 52 осіб.
14. Володимир Галічій – українець, ексдепутат Севастопольської міськради, яка у березні 2014 року проголосувала за входження до складу Росії.
15. Юлія Просолова – українка, завербована російськими спецслужбами. Просолову затримали наприкінці жовтня 2017 року. За даними СБУ, її виманили з окупованого Донецька для начебто оформлення біометричного паспорту. Просолову звинуватили у вчиненні теракту в Маріуполі, під час якого загинув полковник СБУ Олександр Хараберюш.
16. Сергій Гнатьєв – українець, засуджений за замах на добровольца ОУН та участь в незаконних збройних формуваннях.
17. Олександр Ракушин – офіцер запасу Збройних сил України, звинувачується у співпраці із спецслужбами РФ.
18. Олена Бобова, Валерій Пікалов, Денис Хітров, Петро Мельничук – учасники антиукраїнських мітингів в Одесі у травні 2014 року. Мельничук є громадянином Молдови, інші троє – українці.
19. Станіслав Єжов – колишній перекладач Кабінету міністрів.
20. Дмитро Кореновський, Віктор Федоров – українці, затримані за шпигунство.Обох затримали у червні 2018 року у Миколаєві, згодом суд у Києві посадив їх за ґрати.
21. Сергій Лазарєв – українець, російський агент, полковник ВПС України.
22. Юрій Ломако – українець, шпигун.Був затриманий в грудні 2018 року в Очакові.
23. Антоніна Родіонова – українка, ексспівробітниця Нацгвардії, шпигунка.
24. Деніс Сідоров – росіянин, воював на боці бойовиків. Був затриманий у вересні 2016 року на Донбасі.
25. Олександр Тарасенко, Аслан Басханов, Микола Єрьомін, Андрій Костенко, Олег Хоменко – українці.
Україна відмовилася видавати російського найманця Руслана Гаджієва, танкіста батальйону "Август", взятого в полон бійцями 128-й гірсько-піхотної бригади 25 січня на висоті 307,5 під Санжарівка.