УБВісті виходять з червня 1998


УБВести излизат от юни 1998

У БОЛГАРСЬКІЙ СТОЛИЦІ ДІТИ ЗІ СВОЇМИ МАТЕРЯМИ ВШАНУВАЛИ КОБЗАРЯ
Софія, 10 березня 2019.- Сьогодні українки Софії провели квест для дітей «Захалявна книжечка», присвячений 205-й річниці від дня народження Тараса Шевченка. У грі взяли участь діти з українських та змішаних українсько-болгарських родин, а також болгари з Одещини та болгари - друзі України.
Учасники квесту, розділені на дві команди – зелених і коричневих черепашок, шукали призи – маленькі блокнотики, що нагадують «захалявну книжечку» і кольорові ручки. Виконуючи завдання квесту, діти і їхні батьки мали можливість дізнатися цікаві факти про життя видатного українського поета і художника, спробувати себе в ролі ілюстраторів та декламаторів поезій Тараса Шевченка, а також у ролі «сердитого вітру», що «завива» над Дніпром.
Завдання були сховані в найнесподіваніших місцях – у повітряних кульках, дерев’яних вежах-дженґах, картинах-пазлах і, звісно ж – у справжньому «Кобзарі»!
Гра завершилася солодким частуванням і веселою фотосесією.
Захід відбувся за сприяння Фундації «Мати Україна» (голова – Олена Коцева) та Атлантичної ради Болгарії (Атлантическият съвет на България), повідомила «УВістям» українська поетеса Анна Багряна – одна з організаторів заходу.(УВісті)