УБВісті виходять з червня 1998


УБВести излизат от юни 1998

У СОФІЇ ВШАНУВАЛИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ
Софія, 15 грудня 2019.- «Миколай, Миколай!» - кликали діти. Двері відчинилися і Святий Миколай з’явився. З повною торбою подарунків.
Так сьогодні у Софії Український дитячий клуб вшанував День Святого Миколая – особливий день, прихід якого чи не найбільше бажають діти, бо розраховують на подарунки.
Приміщення для свята надало посольство і навіть пан посол - Віталій Москаленко, прийшов привітати малюків і вже трохи старших хлопчиків та дівчаток, побажав їм здоров’я та бути слухняними. А далі були вірші про сніг та зиму, розгадування загадок, пошук «слідів» з побажаннями, фотографування зі Святим Миколаєм. Лунала й класична музика у виконанні юного Вані.

У ролі ведучих виступили Анна Багряна - відома українська поетеса, та Анастасія Проданскі. Власне, вони були й організаторами заходу.
«Здається, свято вдалося, - сказала «УВeсти» пані Анна. – Діти задоволені, щасливі, їм весело, їм солодко, вони вірять в диво. Це й було нашою метою – зробити свято для наших дітей. Його ми організували власними зусиллями і дякуємо посольству за підтримку. Сподіваємося, що наш клуб буде розвиватися й надалі».
«Цього року ми особливо ретельно підготувалися, - розповідає Анастасія Проданскі. – З Анною Багряною написали сценарій, і знайшли, звичайно, Миколая, бо без нього свято не вийшло б. І нашим Миколаєм став один болгарин – він постарався, добре вивчив українську мову. Сьогодні все пройшло легко, невимушено, діти задоволені і отримали багато подарунків».(УВести)

Відеорепортаж заходу можна побачити ТУТ